PARSISIŲSK NEMOKAMAI TAPUSIOS LIETUVOJE BESTSELERIU KNYGOS 
"(NE)ADEKVATUS AŠ" AUDIO VERSIJĄ"
Knyga sukrėtusi daugiau nei 10 000 lietuvių visame pasaulyje!

PADARYK PROVERŽĮ SAVO GYVENIME PAKEISDAMAS POŽIŪRĮ IR MĄSTYMĄ APIE MUS SUPANTĮ PASAULĮ.

Pridėk savo el. paštą apačioje 

 * įvedus savo duomenis, Tu sutinki gauti el. laiškus nuo mūsų

Knyga itin svarbi lietuviams dabartiniais sunkiais laikais.

Perklausęs šią audio knygą Tu sužinosi:
  • Kodėl žmonės taip keistai elgiasi, kartais net atrodo nelogiškai.
  • Suvoksi kodėl vadovautis emocijomis yra beprasmiška.
  • sužinosi kodėl poros būna neištikimos
  • Atrasi būdus kaip pagerinti savo savijauta keliais lengvais būdais.
  • Pamatysi iki ko gali nuvesti alkoholis.

Štai ką žmonės kalba apie šią knygą:

 “Vadimai, tavo knygą man padovanojo dukra gimtadienio proga. Sako: “Mama, tu privalai ją perskaityt”. Perskaičiau, nors prisipažinsiu, pradžia neužkabino. Tačiau ties viduriu supratau ką nori pasakyti, o pabaiga - buvo liūnas ašarų. Mūsų šeimoje dėjosi lygiai tas pats.. Turbūt ne vien mūsų šeimoje yra panaši situacija. Taip gyvena nemaža dalis Lietuvos. Jei tik aš būčiau perskaičius tavo knygą kiek anksčiau - galbūt aš būčiau išgelbėjus savo mamą..
Ačiū tau labai, kad išdrįsai parašyti tokią atvirą knygą. Prisipažinsiu prieš tai apie tave nieko nesu girdėjusi, bet po šios knygos, pradėjau sekti. Maldauju, nesustok rašyti, tau puikiai sekasi. Tikiuosi sulaukti antros knygos” 

 Daiva 

 "Iš pradžių labai skeptiškai žiūrėjau į knygą, galvojau, kad tai eilinis išreklamuotas burbulas, tačiau smalsumas nugalėjo ir žinokit nepasigailėjau. Knyga skaitosi labai lengvai, parašyta suprantama žmogiškąja kalba. Labai patiko, kad autorius nekiša savo nuomonės, o viską pateikia per klausimus ir skatina susimąstyti bei pačiam priimti tinkamą sprendimą. 
Perskaičiau knygą per kelias dienas ir iškart atidaviau savo vyrui, kuris "sukramtė" knygą net greičiau už mane. Linkiu visiems perskaityti šią knygą, nes kiekvienas atrasim kažką sau. Nepasigailėjau išleidus 10€"

Nijolė R.

"Tiesiog 10/10! Ši knyga privalo būti kiekvienoje mokykloje, kad nuo mažens vaikai suvoktų svarbiausius gyvenimo principus. Kad pradėtų gerbti iš pradžių save ir aplinkinius. Man 36-eri ir labai džiaugiuosi, kad ši knyga rado kelią į mano namus. Turiu paauglį sūnų (kuris ir rekomendavo man šią knygą, nes Vadimą seka jau senai) ir mes abu perskaitėm šią knygą. Tik Evaldas ją suprato vienaip, o aš dėl savo brandesnio amžiaus - kitaip. Manau, ši knyga neturi amžiaus cenzo ir ją gali ir turi skaityti tiek jaunas, tiek jau suaugęs žmogus.
Vadimai, dėkoju, kad išdrįsai pasipasakoti ir atsivėrei. Tai svarbu. Dabar daugelis rodo tik savo tobulą gyvenimą instagram'e ir retai kada galima pamatyti nuoširdžias emocijas, skausmą. Pasikartosiu 10/10. “ 

Evelina G.

TAIP PAT TAVĘS LAUKIA NE TIK NEMOKAMA KNYGA, BET IR...

VIDEO

Video įvairiom tematikom: pinigai, psichologija, kapitalizmas.

AUDIO

Audio podcast'ai su įvairias žmonėmis bei naudingiausiom temom.

PDF

Visa ši medžiaga patogiu PDF formatu.

STRAIPSNIAI

Laiškai asmeniškai nuo manęs su vertinga informacija.

LIVE

Apie tiesiogines transliacijas gausi žinia anksčiausiai iš visų.

NEMOKAMAI

Tau tai nieko nekainuos. Tai mano DOVANA Tau.


Vadimas Zizas

Minčių architektas bei bestselerio autorius. Savo motyvacines ir saviugdos paskaitas veda didžiausiose Lietuvos arenose (Litexpo, Compensa koncertų salė). Jis gali atsekti kiekvieno Jūsų įsitikinimo šaknį ir paversti tai motyvacija gyventi pilnavertį gyvenimą.
Vadimas “Zizas Fit” grupėje atsakingas už motyvaciją bei vidinių blokų naikinimą.

Parsisiųsk dabar, nes parsisiuntimų skaičius ribotas.